Św. Michał Archanioł

DWUDZIESTA DZIEWIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
19 października 2014
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Przypadająca dziś 29. niedziela w ciągu roku jest zarazem Niedzielą Misyjną, rozpoczynającą Tydzień Misyjny. Dzisiejsze ofiary składane na tacę przeznaczone są na cel misji.

2. Trwa miesiąc październik, a co się z tym wiąże, w naszym kościele są odprawiane nabożeństwa październikowe, podczas których wspólnie odmawiamy i rozważamy tajemnice różańcowe.

3. W piątek 24 października, na godz. 19.00 zapraszamy młodzież na „Eucharystię młodych”.

4. Informujemy, iż w dniu 31 października organizujemy Bal Świętych. Szczegółowe informacje na plakatach

5. Serdecznie dziękuję mieszkańcom Władysławowa, ul. Orla, od p. Stanisława Maciaszek do p. Tadeusza Kałużyńskiego, za piękne posprzątanie kościoła i terenu przykościelnego na dzisiejszą niedzielę, dziękuję również za złożoną przy tej okazji ofiarę 300 zł. O posprzątanie kościoła w najbliższą sobotę, na godz. 9.00 serdecznie proszę mieszkańców Władysławowa, ul. Lecha. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i te indywidualne – z ul. Kaliskiej na ogrzewanie kościoła 50 zł, i dwie ofiary po 50 zł na figurę św. Michała Archanioła.

6. Ze względu na Różaniec, kancelaria parafialna po południu czynna będzie od godz. 16.30 do 17.30.

7. Zmarli: Józef Janeczek, Paweł Peter. Wieczny odpoczynek.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
· 20 X – św. Jan Kanty, prezbiter;
· 21 X – bł. Jakub Strzemię, biskup;
· 22 X – bł. Jan Paweł II, papież.